Şifalı Bitkiler Alfabetik Sıra


 
İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm

Kadınların bir çoğunun yüzünde çıkan tüyler, sosyal yaşantıyı olumsuz etkileyecektir. Kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan istenmeyen tüyler özellikle çene ve yüz kısmında oldukça kötü bir görünüm sağlamaktadır. Ayva tüyü veya daha kalın olan tüyler kadınların kendilerine olan güvenlerinin azalmasını sağlayacaktır. Oldukça kolay yöntemlerle kurtulabileceğiniz tüylere elveda diyebileceksiniz. Yapılan makyajlar, kullanılan kremlerinde asla çözüm olamayacağı kötü görünümlü tüyler hazırlanan maske sayesinde mucize etkisi yaratacaktır. Kısa sürede gözle görülür bir değişim yaşamak için hemen maskeyi uygulamalısınız.
1 adet yumurta akını, yeterli kadar mısır unu ve yeterli kadar toz şekeri karırştırarak hazırlayabilirsiniz. Bir kabın içine yumurta akını koyalım. Üzerine yeterli kadar mısır unu ekleyelim. Yeterli kadar şeker ilavesi de yapıp karıştıralım. Hepsini karıştıralım ve temizlenmiş cildimize sürüp yedirelim. Tüylü bölgelere ve cildimize iyi yedirdikten sonra kuruyana kadar bekleyin. Maske kuruduktan sonra ovarak maskeyi çıkarın. Oldukça faydalı olacak maske uzmanlar tarafından tavsiye edilmiştir.

Etiketler : , ,

1 Yorum yapılmış "İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm"


  1. Ayşe cıncık demişki 16 Kasım 13 21:38 

    istenmeyen tüyler ile ilgili tedevi yöntemini vermişiniz ama bu kürü kaç günde bi uygulamamız gerekiyor bunuda acıklarsanız sevinirim sevgiler

Yorumlarınız bizim için önemlidir
*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word